مزایای خرید وی پی ان موبایل  (Mvpn)

  کاربران ‌‌‌اینترنت در سراسر جهان با خرید وی پی ان موبایل  از فیلترینگ و محدودیت‌های جغرافیایی وبسایت‌ها جلوگیری می‌کنند و به طورکلی برای حفظ حریم خصوصی و اهداف امنیتی به استفاده از وی پی ان موبایل روی آورده‌اند. با استفاده از ‌وی پی ان موبایل می‌توان بدون محدودیت از شبکه‌های اجتماعی Facebook ،Youtube Telegram، Twitterو سایت‌های معاملاتی فارکس و ارز دیجیتال استفاده‌کرد. همچنین هیچکس امکان دسترسی به مکالمات، سابقه مرور یا معاملات آنلاین کاربر را نخواهد داشت. برخی وبسایت‌ها برای ‌‌‌ایجاد محدودیت، IP کاربرانی که در محدوده جغرافیایی مدنظرشان هستند را مسدود می‌کنند. بنابراین کاربرانی که در آن  منطقه جغرافیایی هستند نمیتوانند در آن وبسایت فعالیت کنند. در نتیجه کاربران برای دسترسی به آن وبسایت از ‌وی پی ان موبایل (تغییر IP) استفاده می‌کنند. مورد دیگری که کاربران ممکن است به تغییر IP احتیاج پیدا کنند زمانی است که قصد سفر به چند کشور مختلف را دارند و تمایل دارند که IP موبایل‌شان در زمان اتصال به ‌‌‌اینترنت با  Wi-Fi محلی یا سیمکارت دیگر کشورها تغییر نکند.

  خرید vpn + نکات طلایی

  ‌‌وی پی ان موبایل یک کانال رمزنگاری‌شده مبتنی بر ‌‌‌اینترنت بین موبایل و سرور شرکت ‌سرویس دهنده ‌وی پی ان‌‌‌ ایجاد می‌کند و خدمات خود را در زمانی که کاربر از ‌‌‌اینترنت استفاده می‌کند به طور مداوم ارائه می‌دهد. IPsec و SSL/TLS MIPV4، MIPV6، MOBIKEاز جمله پروتکل‌های شناخته‌شده ‌وی پی ان موبایل هستند، هرکدام از ‌سرویس‌دهندگان وی پی ان پروتکل خاصی را ارائه می‌دهند. برخی از ‌سرویس‌دهندگان وی پی ان چند پروتکلی، چندین پروتکل در اپلیکیشن خود قرار داده‌اند و کاربر می‌تواند نوع پروتکل را انتخاب کرده و هر زمان که بخواهد آن را تغییر دهد.

  IP اختصاصی وی پی ان

  خرید وی پی ان موبایل  امکان انتخاب میزان داده مصرفی و تنظیم حجم دانلود را می‌دهد. وی پی ان خریداری‌شده بخاطر استفاده از تعداد زیادی سرور پر قدرت و با سرعت بالا اتصال دائم را برای کاربران فراهم میکند.علاوه بر ‌‌‌این به دلیل عدم استفاده از IP مشترک در برنامه‌هایی مانند تلگرام، ‌‌‌اینستاگرام، واتساپ و … مشکلی ‌‌‌ایجاد نمی‌کند. ‌وی پی ان رایگان، پروتکل‌های با امنیت پایین، خرید وی پی ان   از سرویس‌دهندگان نامعتبر دسترسی به اطلاعات حساس کاربر از جمله حساب کاربری و پیام‌های متنی کاربر در وبسایت‌ها را ممکن می‌سازد.همچنین وی پی ان رایگان اغلب از IP مشابه در سرور خود که در بعضی مواقع باعث ‌مسدودشدن اپلیکیشن‌هایی مثل ‌‌‌اینستاگرام، واتساپ و… میشود.

  خرید وی پی ان موبایل
  خرید وی پی ان موبایل

  نکات طلایی خرید وی پی ان موبایل

  برای خرید وی پی ان موبایل  می بایست پرداخت آنلاین از طریق سایت‌های معتبر انجام شود. زیرا ممکن است اطلاعات شخصی وکارت بانکی افراد ردیابی شود. ویژگی‌هایی که هنگام خرید وی پی ان موبایل می‌بایست در نظر گرفته شود عبارتند از: استفاده آسان و بروزرسانی، اتصال سریع، اعتبار ‌سرویس دهنده، سرعت ‌‌‌اینترنت، پهنای باند وعملکرد، پشتیبانی از سیستم عامل موبایل، شیوه رمزگذاری، کشور ‌ارائه‌دهنده سرور.

  پشتیبانی از سیستم عامل: سیستم عامل موبایل به کاربران امکان می‌دهد تا اپلیکیشن‌های موبایل را روی تلفن اجرا کنند و یک رابط بین عملکرد سخت‌افزار و اپلیکیشن موبایل است مانند ویندوز موبایل، اندروید،‌‌‌ آیفون، سیمبین و… . هنگام خرید وی پی ان   باید در نظر داشت که ‌‌‌آیا ‌سرویس دهنده از ورژن سیستم عامل موبایل موردنظر پشتیبانی می‌کند یا خیر.

  پهنای باند و سرعت: با پهنای باند نامحدود می‌توان فایل‌هایی با حجم زیاد و ‌رمزگذاری‌شده انتقال داد و از محدودیت‌های ISP جلوگیری کرد. علاوه بر ‌‌‌این باید برای خرید وی پی ان موبایل  به سرعت آپلود و دانلود ارائه شده توسط ‌سرویس دهنده ‌توجه‌کرد. سرعت بالای ‌وی پی ان گزینه‌ای ‌‌‌ایده آل برای گیمرها و منتشرکنندگان محتوا است و تماشای فیلم و تصاویر در رزولوشون 4K را برای کاربران آسان‌تر می‌کند. برای اطلاع از سرعت دانلود و آپلود ‌وی پی ان می‌توان از تست سرعت در سایت شرکت ‌ارائه‌دهنده ‌وی پی ان استفاده کرد.

  Ping: به تاخیر زمانی بین ارسال داده از دستگاه مبدا و دریافت آن توسط سرور وبسایت یا اپلیکیشن مقصد ping می‌گویند. در بازی‌های ‌‌‌اینترنتی ping اهمیت زیادی دارد. محل جغرافیایی شرکت ‌ارائه‌دهنده ‌وی پی ان، پهنای باند و سرعت ‌وی پی ان بر میزان ping تاثیرگذار است. هرچه عدد ping پایین‌‌تر باشد بهتر است.‌

  بروزرسانی: در فرایند انتخاب و خرید وی پی ان موبایل بروزرسانی‌های موثر یکی از بزرگترین چالش‌های کاربران ‌وی پی ان موبایل است تا از حفظ حریم خصوصی آنلاین خود مطمئن شوند.

  ویژگی های وی پی ان موبایل
  ویژگی های وی پی ان موبایل

   ادامه نکات طلایی خرید وی پی ان موبایل

  امنیت: امنیت در فضای آنلاین مساله ساده‌ای نیست. در حال حاضر اکثر ‌شرکت‌های سرویس دهنده وی پی ان موجود در بازار از رمزگذاری AES-128 یا AES-256 استفاده می‌کنند. البته شیوه‌های رمزگذاری‌های جدیدتری هم هست با ‌‌‌این حال ‌وی پی ان باید از رمزگذاری‌های استاندارد مثل AES-256 برای ارائه خدمات استفاده کند. بعضی از ‌سرویس‌دهندگان مثل NORDVPN رمزگذاری مضاعف را به کاربران ارائه می‌دهند. در ‌‌‌این حالت ابتدا اتصال کاربر از طریق یک سرور انجام می‌شود که آدرس IP را تغییر دهد و‌‌ ترافیک را رمزگذاری‌کند.سپس از سرور دوم در مکان دیگری‌‌ ترافیک را دوباره رمزگذاری می‌کند. نکته دیگر ‌‌‌اینکه ‌وی پی ان برای سوئیچینگ IP دستگاه کاربر باید فقط از DNS استفاده کند.

  کشور ‌ارائه‌دهنده سرور: در خرید وی پی ان موبایل این موضوع برای کاربرانی اهمیت دارد که نمی‌خواهند داده‌هایشان درکشورهای دیگر به اشتراک گذاشته شود و یا استفاده از IP یک یا چند کشور خاص را در نظر دارند.‌‌‌ ‌ ‌

  خدمات پاسخگویی به مشتریان: پاسخگویی سریع سرویس دهنده وی پی ان به مشتریان از طریق چت آنلاین یا سایر روش‌های خدمات مشتریان به خصوص برای اشتراک‌های بلند مدت بسیار مهم است.

  قیمت: بیشتر ‌سرویس‌دهندگان ‌وی پی ان برای اشتراک‌ها یک تا سه ساله تخفیف‌های شگفت انگیزی را ارائه می‌دهند.

  قابلیت kill switech : اگر بالارفتن ‌‌ترافیک ‌‌‌اینترنت دستگاه مشکوک باشد برای جلوگیری از حملات هکرها، بدافزارها و سایر موارد، kill switech اتصال‌‌‌ اینترنتی دستگاه را قطع می‌کند. به ‌‌‌این‌‌ترتیب داده‌های دستگاه را ‌‌‌ایمن نگه می دارد.

  استفاده آسان و کاربر پسند بودن: برای خرید وی پی ان موبایل اکثر کاربرانی که با فناوری برنامه‌های ‌وی پی ان کمتر آشنا هستند، ‌وی پی ان موبایلی را‌‌ ترجیح می‌دهند که به سرعت نصب‌ و اجرا شود.

  نصب ‌وی پی ان موبایل

  برخی شرکت‌های سرویس دهنده وی پی ان خدمات خود را به صورت اپلیکیشن موبایل ارائه می‌دهند. در اینگونه موارد باید ‌وی پی ان را از وبسایت سرویس دهنده یا اپلیکیشن‌هایی مانندgoogle play،apps store دانلود و اجرا کرد. وی پی ان ارائه‌شده در برخی دیگر از شرکت‌های ‌ارائه‌دهنده سرویس به ‌‌‌این صورت است که باید در قسمت تنظیمات موبایل نام سرور، شناسه و رمزعبور را وارد کرد. برخی ‌سرویس‌دهندگان ‌وی پی ان موبایل ممکن است از احراز هویت مبتنی بر رمزعبور و تایید اعتبار با شماره موبایل و ‌‌‌ایمیل هم استفاده کنند.

  وی پی ان
  وی پی ان