آشنایی با چگونگی خرید و فروش vpn

  آشنایی با چگونگی خرید و فروش vpn
  خرید و فروش vpn

  مدتی است که مبحث خرید و فروش vpn با توجه به وسعت شبکه های مجازی به سوژه داغ جامعه مبدل شده است. نرم افزار vpn وسیله ای برای ایجاد ارتباط در شبکه است. اکثر کمپانی ها و سازمان ها به دنبال یک کانال امن با شتاب بالا می گردند. اساساً این نرم افزار یک کانال اختصاصی که از یک کانال عمومی همانند اینترنت برای وضع یک شبکه ارتباطی ویژه بین تعدادی کاربر و دستیابی به اطلاعات استفاده می شود به همین دلیل خرید و فروش vpn از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  همان‌ طور که از نام این نرم افزار مشخص است هرکس را به یک کانال شخصی از نت که تنها محدود به خود شخص است وصل می کند و در اینجا دیگر خبری از دنیای شلوغ و بدون امنیت اینترنت نیست. یکی دیگر از عوامل خرید و فروش vpn این است که با توجه به این نرم افزار می توان به دور کردن کاربران یک شرکت به کانال اختصاصی ارگان پرداخت حتی اگر به شکل فیزیکی در ارگان وجود نداشته باشند. استفاده از این نرم افزار بسیار پرکاربرد می باشد از کانال های عمومی فاصله را بی معنی می کند ایمن بودن را افزایش می دهد و گرفتاری های استفاده از قراردادهای گوناگون را کم می کند. به دلیل مزیت های فراوانی که دارد خرید و فروش آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

  خرید و فروش vpn جرم است؟

  خرید و فروش vpn
  vpn

  آیا خرید و فروش vpn جرم محسوب می شود؟ آیا استفاده از این نرم افزار قانونی است؟ مبحثی که درباره جرم بودن خرید و فروش vpn مورد توجه قرار گرفته است‌ متأثر از اظهارات دادستانی در باب پیگیری این مسئله بعد از فیلتر شدن شبکه اجتماعی مانند تلگرام و رونق فروش فیلترشکن ها است.

  واضح و مبرهن است که با نگرش به اصل قانونی بودن جرم و سلطه اصل برائت تا وقتی که مسئله ای در قانون به عنوان جرم شناخته نشود و برای آن مجازاتی در نظر گرفته نشود قدرت مجازات اشخاص برای آن نفی شده است. جرم خرید و فروش vpn توسط هیچ قانونی به تصویب قانون کیفری نرسیده است.

  تنها مسئله ای که امکان دارد این بحث را در باب خرید و فروش vpn با شک روبه رو کند 《بند 5》 از بخش《ه》 بحث مصداق های مجرمانه به وسیله کمیته انتخاب مصداق های محتوای مجرمانه است که بیان کرده 《 ترویج فیلترشکن و فراگیری شیوه های عبور از نظام فیلترینگ 》 از مصداق های بند ج ماده 25 قانون جرم های رایانه ای می باشد.

  در باب این بند باید به نکته های زیر توجه کرد :

  خرید و فروش vpn
  خرید و فروش vpn

  •مصداق های معین شده از سوی کمیته تعیین مصادیق مجرمانه به سبب مواد 21 و 23 قوانین جرم های رایانه ای در باب عرضه کنندگان خدمات دستیابی و سرور میزبانی حاکم است و نه عموم مردم.
  •معین نمودن این مسئله همچون یک متن محرمانه گونه ای قانون گذاری است و بیرون از قابلیت کمیته بوده و فاقد اعتبار است.
  خرید و فروش vpn با فیلترشکن کاملاً فرق دارد. وی پی ان در جهت بالا بردن ایمنی اطلاعات به کار گرفته می شود و کاربرد متداول از آنها در کشورمان ایران در سمت دور زدن فیلترینگ به هیچ عنوان باعث تغییر هویت آن شود.
  فروش فیلترشکن نمی توان مصادیق بند ج ماده 25 قانون جرم های رایانه ای باشد چون که گذر از فیلترینگ با دستیابی غیر قانونی گفته شده در این ماده متمایز است.

  در روند قضایی هم گاهی رغبت به نفی تعقیب و بی گناهی این متهمین وجود دارد. لیکن گاه رغبت به گناه دانستن مسئله معتبر به عقیده کمیته انتخاب مصداق های محتوای مجرمانه نیز با تأسف رؤیت شده است.

  درآمد خرید و فروش vpn چقدر است؟

  درآمد خرید و فروش vpn
  درآمد خرید و فروش vpn

  برآورد و محاسبه درآمد خرید و فروش vpn به چه شکلی است؟ بر طبق آمار داده شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور هم اکنون 72 میلیون و 941 هزار استفاده کننده اینترنت در کشور کوشا هستند که از آن میزان تقریباً 6 میلیون عضو به اینترنت پر سرعت دستیابی دارند. همان طور که برای کاربرد این نوع اینترنت استفاده کننده باید گوشی هوشمند در دسترس داشته باشد در این صورت می توان تخمین زد که شمار قابل توجهی از این اشخاص در گوشی همراه خود از شبکه های اجتماعی بهره می گیرند. برای مطمئن شدن از تعداد کاربران می‌توانید به شمار جهانی وی آرسوشال و هود سوییت رجوع کرد. بر طبق این کشور عزیزمان ایران حداقل 40 میلیون استفاده کننده گوشی در فضای مجازی فعال می باشند.

  چون که در ایران تقریباً کلیه شبکه های اجتماعی به غیر از اینستاگرام فیلتر می باشد. با تخمین مناسبی می توان ادعا کرد که کم و بیش کلیه این اشخاص در گوشی همراه خود از فیلترشکن استفاده می کنند به طور تقریبی اگر از هر 8 عضو 1 عضو از فیلترهای غیر مجانی استفاده کند می توان برآورد کرد که دست کم درآمد خرید و فروش vpn ماهانه 50 میلیارد تومان است.