دور زدن فیلتر ممنوع /جزئیات VPN قانونی

  دور زدن فیلتر ممنوع /جزئیات VPN قانونی

  در چند وقت اخیر بحث ثبت ­نام vpn قانونی جهت ارتباط شرکت­ها و نهادهای قانونی با خارج مطرح شده است و به همین منظور این شرکت­ها می­توانند با ثبت ­نام در سایت Vpn.ir نسبت به دریافت vpn قانونی اقدام کنند. و شامل استفاده از vpn داخلی جهت دور زدن فیلترینگ نمی­باشد.

  طبق گزارشات جدید، در چند وقت اخیر سازمان­ها و شرکت­ها می­توانند جهت دریافت vpn مورد نظر خود اقدام کنند و طرح ارائه vpn قانونی در خصوص ارائه خدمات برای شرکت­ها و حمایت از حقوق استفاده کنندگان می­باشد.

  دور زدن فیلتر ممنوع /جزئیات VPN قانونی

  بدین منظور با مراجع به پایگاه اینترنتی vpn.ir برای ثبت ­نام و دریافت اطلاعات در این خصوص می­توانید اقدام کنید. اخلال در سرویس­های انتقال اطلاعات در یک شبکه ی خصوصی یک امر مهم و قابل توجه است که در صورت بروز این اخلال هزینه­های زیادی برای این سازمان­ها در پیش رو خواهد داشت.

  از طرف دیگر استفاده از سرویس دهنده ناامن نیز هزینه­های اضافی را بابت نشت اطلاعات به سازمان ها تحمیل می­کند. به همین جهت ارائه ی vpn قانونی و رسمی یک امر ضروری ست.

  در مرحله اول جهت ثبت نام برای دریافت vpn ابتدا متقاضیان باید درخواست خود را در سایت ثبت کنند و پس از بررسی­های صورت گرفته و تعیین تکنولوژی­های مختلف در صورتی که درخواست آنها تایید شد. جواز دریافت سرویس vpn برای آنها صادر می­شود.

  بر این اساس کلیه متقاضیان حقوقی شامل سازمان­ها، شرکت­ها، موسسات، دانشگاه­ها، نمایندگان خارجی و…. می­توانند نسبت به دریافت این سرویس اقدام کنند.

  Vpn قانونی دور زدن فیلترینگ نیست

  در ضمن قبل از ثبت نام ابتدا افراد باید شرایط دریافت خدمات را مطالعه کرده و نسبت به آن تعهد دهند. این شرایط استفاده

  از vpn قانونی شامل موارد زیر می­باشد:

  ثبت نام فقط برای ارتباطات داخلی و خارجی می­باشد و شامل vpn های داخلی نیست.

  این vpn برای دور زدن فیلترینگ نمی­باشد و در صورتی که بدین منظور استفاده شود پیگرد قانونی خواهدداشت. متقاضیان برای گذر از فیلترینگ می­بایست با کمیته مصادیق صحبت کنند.

  در حال حاضر این ثبت نام تنها برای افرا حقوقی شامل سازمان­ها، موسسات، دانشگاه­ها، شرکت­ها و نمایندگی­های خارجی صورت می­گیرد

  ارتباطات بعدی با سامانه از طریق پست الکترونیکی و پیام کوتاه انجام خواهد گرفت. پس در صحیح وارد کردن آن دقت نمایید.

  بعد از کامل کردن مراحل پیش ثبت نام و دریافت کد رهگیری می­بایست مدارک را به دبیرخانه ارسال کنید. در صورتی که تا دو هفته بعد از ثبت نام مدارک ارسال نگردد ثبت نام شما لغو خواهد شد.

  پس از دریافت فرم­های ثبت نام از طریق دبیرخانه و انجام بررسی­های اولیه، دبیر خانه از طریق پیامک یا پست الکترونیکی نحوه ارسال مدارک دیگر و ثبت ­نام نهایی را اعلام خواهد کرد و در نهایت با صدور مجوز استفاده از vpn  و می­توانید نسبت به راه اندازی این سرویس اقدام نمایید.