خرید vpn + نکات طلایی

  بر اساس نوع ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn موضوعات زیادی مطرح است که قبل از خرید ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn باید درنظرگرفت. دراین مطلب برخی از آنها را بررسی می‌کنیم. vpnیک ابزار برای حفظ حریم شخصی آنلاین هنگام استفاده از اینترنت و امنیت سایبری است.اکثر افراد در طول همه‌گیری ویروس کرونا از راه دور و به صورت آنلاین فعالیت می‌کنند  و با افزایش تهدیدات سایبری، استفاده از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn میتواند به کسب و کارها در افزایش امنیت فضای آنلاین کمک کند. علاوه بر این  بدون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn  فعالیتهای اینترنتی افراد توسط ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی(ISP) کنترل میشود. به بیان‌دیگر ISP‌ها فعالیت‌های اشخاص هنگام استفاده از اینترنت را نگه داری می‌شود می‌کنند و این داده‌های جمع‌آوری شده به شرکت‌های تبلیغاتی، دولت‌ها و سایر افراد فروخته می‌شود.

  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خرید vpn برای ترید

  چند ویژگی اساسی که در بین همه انواع ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn مشترک است و می‌بایست قبل از خرید vpn  ارزیابی شوند عبارتند از: پهنای باند و سرعت عملکرد، امنیت، کشور ارائه‌دهنده سرویس ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn، مقرون به صرفه بودن، قابلیت استفاده در چندین سیستم عامل، افزونه مرورگر، خدمات پشتیبانی از مشتریان، تضمین برگشت پول، روش‌های پرداخت، مسدودکننده تبلیغات،KILL SWITCH ‌‌‌‌‌، تعداد سرورها.

  پهنای باند و سرعت عملکرد vpn

  برتری ارائه‌دهندگان ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn بر اساس این ویژگی مشخص میشود. برای داشتن اینترنت پرسرعت، پهنای باند نامحدود اهمیت ویژه‌‌‌‌ای دارد به دلیل اینکه محدودیت‌های سرعت ISP را از بین می‌برد.

  امنیت وی پی ان چگونه است؟

  نوع رمزگذاری اتصال اینترنتی، ویژگی متمایز یک شرکت عالی و مطمئن ارائه‌‌‌دهنده‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn است. با استفاده از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn حریم خصوصی افراد و سایر کسب وکارها حفظ می‌شود زیرا فناوری رمزگذاری ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn این موضوع را تضمین میکند. البته باید توجه داشت که هرچه اتصال رمزگذاری شده قوی‌‌‌‌‌تر باشد سرعت اینترنت کمتر میشود بنابراین تعیین اینکه آیا قویترین رمزگذاری را میخواهید یا یک شکل رایج رمزگذاری، برای انتخاب سرویس ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn اهمیت دارد.

  خرید vpn
  خرید vpn

  کشور ارائه‌‌‌دهنده سرویس ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn

  برای اتصال اینترنتی با سرعت و بدون تاخیر، به ویژه هنگام بازی‌های آنلاین، داشتن یک سرور اینترنتی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn در نزدیکی محل سکونت بسیار تاثیرگذار است. از طرف دیگر استفاده از خدمات ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ vpnسایر کشورها به معنای تغییر IP فعلی به IP کشور دیگر است. درنتیجه کاربر تحت تاثیر تحریم‌ها و فیلترینگ آن کشور قرار می‌گیرد. برای مثال استفاده از بعضی سایت‌ها برای کاربران حوزه شنگن دارای محدودیت است.

  مقرون به صرفه بودن خرید vpn

  یک ویژگی مهم برای مقایسه ارائه‌دهندگان ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn قیمت‌‌‌‌‌‌گذاری آنان برای اشتراک ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn است. مدت اشتراک vpn از چند روز تا چند سال متغیر است . برخی از سرویس‌های ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn حتی اشتراک مادام‌العمر را نیز ارائه می‌دهند. در اکثر موارد شرکت‌های ارائه‌‌‌دهنده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn‌‌‌‌‌، قیمت‌های بسیار پایین‌‌‌‌‌تری را برای اشتراک یکساله یا بلند مدت پیشنهاد می‌دهند. با این حال استفاده از اشتراک طولانی‌مدت، فرصتی برای پس‌انداز به وجود می‌آورد. موضوع چالش‌برانگیز دیگر استفاده از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn رایگان است. اکثر ارائه‌دهندگان ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn رایگان، از تبلیغات برای مدیریت هزینه‌های خود استفاده میکنند همچنین داده‌های افراد را مثل مشاهده وبسایت‌ها، دانلودها، زمان ورود و خروج به سیستم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn و… جمع‌آوری می‌کنند و یا بدافزارهایی را به دستگاه ارسال می‌کنند. در زمان استفاده از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn رایگان ممکن است اطلاعات افراد از طریق vpn در اختیار سایرین قرار گیرد.

  قابلیت استفاده در چندین سیستم عامل

  خدمات مناسب شبکه vpn ،اتصال همزمان لپ‌تاپ، رایانه، تلفن هوشمند، تلویزیون و سایر دستگاه‌ها را به اینترنت ممکن می‌سازد. به عنوان مثال اگر یک اتصال ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn که چندین نفر از آن استفاده کنند موردنیاز باشد باید ویژگی مبتنی بر روتر اینترنت را بررسی کرد که امکان اتصال همزمان را فراهم میکند. امروزه از دستگاه‌های زیادی با قابلیت پشتیبانی از اینترنت استفاده می‌شود بنابراین یک ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn مناسب باید امکان راه اندازی روی روتر اینترنت را داشته باشد تا سرویس ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn در تمام دستگاه‌های متصل به آن قابل دریافت باشد. بنابراین به جای نصب ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ vpnبر روی همه دستگاه‌های شخصی، میتوان آن را روی یک روتر نصب کرد و در نتیجه همه دستگاه‌های متصل به شبکه روتر از مزایای ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn برخوردار می‌شوند.

   افزونه مرورگر

  برای خرید vpn  با توجه به مرورگر مورد استفاده کاربر مانند Google یا Mozilla Firefox‌‌‌‌‌، باید بررسی‌شود که آیا سرویس‌دهنده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn افزونه مرورگر مدنظر را ارائه میدهد یا خیر.

  اینترنت بدون محدودیت با ته وی پی ان
  اینترنت بدون محدودیت با ته وی پی ان

  خدمات پشتیبانی از مشتریان ته وی پی ان

  ویژگی مهم دیگر این است که شبکه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn خدمات پشتیبانی آنلاین با پاسخگویی سریع به مشتریان ارائه دهد. به طورمعمول، خدمات پشتیبانی مشتریان باید به شکل چت زنده، تلفن، پلتفرم‌های رایج، نمایندگی‌های اینترنتی یا ایمیل باشد تا بتوان با آنها تماس گرفت.

  تضمین برگشت پول بعد از خرید vpn

  ضمانت بازگشت پول توسط سرویس‌دهندگان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شبکه vpn به این معناست که این امکان را به کاربران می‌دهند تا برای مدت معینی از خدمات ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ vpnاستفاده کنند و در صورت عدم رضایت پول آنها بازگردانده می‌شود. به علاوه برخی دیگر از شرکت‌ها به کاربران امکان استفاده از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn را قبل از خرید، برای مدت معین بدون الزام به پرداخت می‌دهند تا از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ vpn بصورت آزمایشی استفاده کنند. البته باید در نظر داشت که استفاده از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn آزمایشی و رایگان ممکن است مخاطره آمیز باشد زیرا مشخص نیست برای حفظ حریم خصوصی آنلاین افراد و یا عملکرد دستگاه چه اتفاقی خواهد افتاد.

  روش‌های پرداخت برای خرید vpn

  برای خرید ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn، میتوان به سادگی از PayPal، Credit یا Debit کارت برای پرداخت هزینه خدمات استفاده کرد. برخی از سرویس‌دهندگان برای ناشناس ماندن خریدار روش‌های پرداخت متنوعی را در نظر می‌گیرند برای مثال استفاده از کارت هدیه، کارت اعتباری آمازون و یا ارزهای دیجیتال.

  مسدود کننده تبلیغات

  تبلیغات اینترنتی معمولا دو رویکرد دارند. بیشتر اوقات نمایش داده شوند تا کالا یا محصولی را معرفی کنند اما گاهی فعالیت‌های کاربران با مرورگر وب را ردیابی می‌کنند. رویکرد دوم که فعالیت های آنلاین افراد را زیر نظر میگیرند تهدید بزرگی برای حفظ حریم خصوصی آنلاین افراد است.

  برای نمایش تبلیغات ممکن است فعالیت‌های کاربر در اینترنت ردیابی و نگهداری شود به همین دلیل استفاده از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn برای مسدود کردن تبلیغات میتواند راه حل خوبی برای حفظ حریم خصوصی آنلاین باشد تا کاربر مطمئن شود که هیچ برنامه یا سایتی نمیتواند داده‌های مرورگر را ردیابی کند.

  وی پی ان پرسرعت
  وی پی ان پرسرعت

  قابلیت KILL SWITCH

  این ویژگی به حفظ حریم خصوصی آنلاین کمک می‌کند به طوری که میتواند اتصال ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn را کنترل کند. هر زمان که برنامه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn اتصالات آسیب پذیر در مرورگر را تشخیص دهد KILL SWITCH دسترسی به شبکه را قطع میکند. به این‌‌‌‌‌ترتیب داده‌های کاربر ایمن نگه داشته میشوند البته همه سرویس‌های اینترنت KILL SWITCH را ارائه نمی‌دهند.

  تعداد سرورها

  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn با ایجاد یک تونل داده رمزگذاری شده بین کاربر و سرور کار ‌‌‌می‌کند. هر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn باید سرورهای زیادی داشته باشد و به بسیاری از کاربران اجازه اتصال دهد. برخی ارائه‌دهندگان ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌vpn سرورهایی را از سراسر جهان اجاره ‌‌‌می‌کنند این بدان معنی است که آنها ممکن است کنترل کمتری بر کل شبکه سرور جهانی خود داشته باشند. بنابراین باید در نظر گرفت که کدام مکان‌ها برای تغییر IP مورد نیاز است و بدین ترتیب سرویس دهندگان مناسب را پیدا کرد.