همه چیز درباره خرید و فروش فیلتر شکن

  همه چیز درباره خرید و فروش فیلتر شکن
  فیلتر شکن

  فیلتر شکن یکی از آن موضوعاتی است که این روزها بازارش حسابی گرم بوده و هر کسی را که ببینی به دنبال یافتن یک فیلتر شکن خوب و پر سرعت است. با افزایش فیلترینگ ها در فضای مجازی، خصوصا فیلتر تلگرام استفاده از فیلتر شکن ها بیشتر و بیشتر شده و برخی نیز به خرید و فروش فیلتر شکن روی آورده اند. حتی می توان گفت خرید و فروش فیلتر شکن ها به یک کسب و کار پر رونق تبدیل شده است. حال اینکه این موضوع به چه شکلی بوده و جزئیات مربوط به آن کدام است، بحثی مفصل است که در ادامه مطلب به آن پرداخته خواهد شد. با ما همراه باشید.

  درآمد خرید و فروش فیلتر شکن چقدر است؟

  طبق آمار و اطلاعات منتشر شده از رگولاتوری ایران آمار در خصوص دسترسی مردم به اینترنت این ارقام به دست آمده است :

   در حال حاضر ۷۲ میلیون و ۹۴۱ هزار نفر جز کاربران اینترنت پهن ‌باند کشور هستند
   حدود ۶۰ میلیون نفر از تعداد ذکر شده، به اینترنت پرسرعت موبایل 3 G‌ و 4 G دسترسی دارند

  یا توجه به این که هر فرد برای استفاده از اینترنت نیاز به استفاده از تلفن همراه هوشمند دارد، می توان گفت که تعداد قابل توجهی از این افراد از شبکه های اجتماعی مختلف روی موبایل هایشان استفاده می کنند. آمار دقیق و جهانی این موضوع را می توان در «وی‌آرسوشال» و «هودسوییت» به دست آورد. بدین ترتیب با محاسبه ای می توان گفت که دست کم 40 میلیون کاربر ایرانی در شبکه های اجتماعی روی موبایل هایشان فعال هستند!

  بسیار خب… تا کنون تنها به آمار فعالین ایرانی در شبکه های اجتماعی دست پیدا کرده ایم. اینکه چه تعداد از فیلتر شکن استفاده می کنند و درآمد حاصل از خرید و فروش آن برای کاسبان این حرفه چقدر است هنوز مشخص نشده است. برای رسیدن به این موضوع نیز می توان اینگونه بیان کرد :

  با توجه به آمار جهانی تایید شده، 42 تا ۴۵ میلیون کاربر ایرانی در شبکه های اجتماعی فعال هستند. همینطور می دانید که تقریبا همه این شبکه‌های اجتماعی جهانی به استثناء اینستاگرام در ایران فیلتر می باشند. در نتیجه به راحتی می توان گفت که تقریبا تمامی این تعداد کاربر در تلفن های همراهشان فیلتر شکن داشته و از آن استفاده می کنند. لذا با توجه به این موضوع اگر اینگونه حساب کنیم که به‌طور متوسط از هر ۸ کاربر، یک نفر از فیلترشکن‌ هایی که رایگان نبوده و دارای هزینه هستند استفاده کند، به طور میانگین ماهانه ۵۰ میلیارد تومان هزینه خواهد داشت!!!

  همه چیز درباره خرید و فروش فیلتر شکن
  خرید فیلتر شکن

  هنگام خرید فیلتر شکن باید به چه نکاتی توجه داشت؟

  مطالبی که پیش تر بیان شد مقدمه ای بود بر فیلترشکن و موارد مربوط به خرید و فروش آن. حال باید دانست اگر ما نیز به خرید و استفاده از فیلتر شکن ها نیاز پیدا کردیم باید چه نکاتی را مد نظر قرار داد. خصوصا زمانی که برای استفاده از فیلتر شکن هزینه ای نیز پرداخته شده باشد و به عبارتی آن را خریده باشیم، انتظار می رود که کارایی خوبی نیز از آن ارائه شود :

   وی پی ان باید اتصال آسان و دائم و بدون قطعی داشته باشد
   امکان دسترسی به تمامی سرویس ها با چند کلیک را داشته باشد
   امکان بروزرسانی خودکار درزمان ارائه نسخه جدید برنامه وجود داشته باشد
   وجود قابلیت انتخاب نرم افزارهایی که نیاز فیلتر شکن دارند
   خرید و نصب آن نیازی به به تنظیمات دستی نداشته باشد
   اشتراک باقی مانده را به کاربر نشان دهد
   بهتر است فیلتر شکن حجم پایین و سرعت بالایی داشته باشد
   ضروری است تا فیلتر شکن قابلیت استفاده در انواع گوشی ها را داشته باشد

  فروش فیلتر شکن
  فروش فیلتر شکن

  خرید و فروش فیلتر شکن در ته وی پی ان

  با توجه به مطالب ارائه شده، شاید به دنبال سایتی باشید که انواع وی پی ان با تمام خصوصیات مورد نیازش را به کاربر ارائه کند. شما می توانید به مراجعه به ته وی پی ان از خدمات خرید و فروش فیلتر شکن بهره مند شوید.

  ته وی پی ان ارائه دهنده انواع فیلتر شکن با بهترین سرعت و کیفیت است. افرادی که به دنبال یافتن فیلتر شکنی با حجم کم و سرعت عمل بالا هستند می توانند با مراجعه به آدرس http://www.burberrybags-outlet.net به دنیایی متنوع از وی پی ان وارد شوند.

  ته وی پی ان ارائه دهنده بهترین و کامل ترین فیلتر شکن ها با خصوصیات زیر است :

   انواع فیلتر شکن های پر سرعت سازگار با سیستم اندروید و آیفون
   کانکشنی کامل و هوشمند برای ویندوز
   سازگاری فیلتر شکن ها با ورژن های مختلف ویندوز
   فیلتر شکن هایی بسیار سبک همراه با قابلیت اتصال به تمامی سرویس ها

  علاقمندان می توانند برای خرید و فروش فیلتر شکن وارد آدرس سایت ته وی پی ان شده و تنها با یک کلیک به خدمات موجود دسترسی داشته و با اطمینان خاطر از آن ها استفاده کنند.